
Штора на мідному дроті "Крапля роси" 3х1м, 200 led кольори синій, жовтий, білий, RGB
325 ₴
- В наявності
+380 (98) 997-98-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штора на мідному дроті "Крапля роси" 3х1м, 200 led кольори синій, жовтий, білий, RGB
Вогні зачаровують нас своєю теплотою, затишком та казковістю. Створіть для себе красиву і незвичайну обстановку. Гірлянди здатні втілити всі ваші фантазії і задуми з декорування вашого приміщення. Вони можуть використовуватися в оформлення вітрин магазинів, кафе, ресторанів.
Характеристики:
- Колір дроту: білий
- Колір лампочок: білий
- Колір світіння: синій, білий, жовтий, RGB
- Форма ліхтариків: свічка
- Довжина гірлянди: 3м.
- Довжина ниток: 1 м, однакова
- Ступінь захисту: ір 44 (Захист від води, що ллється зі всіх напрямків)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ламп | 600 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Розміри | |
| Висота | 3000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | RGB, білий, синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴





